Roberto Matta

713933

ROBERTO MATTA, etsning, signerad samt nr 87/90, motivmått ca 40x35 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Roberto Matta

Budhistorik (8 bud)
5502305
1 600
5497991
5502303
5497991
1 400
5497989

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.