Jörgen Nash emalj

714900

JÖRGEN NASH (1920-2004): ''Kolymnos II'', signerad och daterad Jörgen Nash 1987, emalj, ca 30x30 cm

Konst, Nutida

Fack 20

Jörgen Nash emalj

Budhistorik (35 bud)
5465009
3 800
5464660
3 600
5459499
3 400
5463728
3 200
5459499

Slutpris SEK:
3 800
373 EUR, 414 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.