Barbro Bäckström relieffskulptur

714718

BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): Händer, monogramsignerad och daterad BB 78. numrerad 141/650, mässing, monterad på svartlackerad mdf skiva, ca 24x28 cm

Konst, Skulpturer, Selected, Nutida

Budhistorik (25 bud)
5449587
4 600
5447412
4 400
5447985
4 200
5447412
5447983
3 800

Slutpris SEK:
4 600
473 EUR, 539 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.