Etui Fabergé

714530

FABERGÉ, etui, 1900-talets början, ek, för bestick, invändigt med blå sammet, höjd 4, 19x17 cm

Torrspricka slitage

Diverse, Guld/Smycken

Monter 26

Etui Fabergé

Budhistorik (24 bud)
5443708
1 900
5458902
1 800
5443708
1 700
5449300
1 600
5443708

Slutpris SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.