Must de Cartier bläckpenna "Trinity" förgylld

714529

MUST DE CARTIER, bläckpenna "Trinity", förgylld med svart lackdekor, längd 13,5 cm

Topp med nagg

Christmas Auction, Fashion, Diverse

Nybrogatan 32, Stockholm

Must de Cartier bläckpenna

Budhistorik (8 bud)
5462157
1 300
5461573
5460341
5460113
5460110
700

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.