Mats Mason oljemålning

713823

MATS MASON (1894-1983):(5) kompositioner, bestående av 2 akvareller, 2 krita samt 1 olja på pannå, samtliga signerade samt delvis daterade, mått ca 28x40, 34x26, 37x44, 46x55 samt 22x30 cm

Visst slitage, hanteringsveck av olika grad, oramade

Mats Mason oljemålning

Budhistorik

2019-12-14 kl 13:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.