Rolf Mellström

713366

ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): Skördelandskap med fåglar, signerad och daterad Rolf Mellström 1946, olja på pannå, ca 50x72 cm

Fack 33

Rolf Mellström

Budhistorik (1 bud)

5438480
2019-12-10 17:16:51

2019-12-11 kl 10:36
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.