Richard Ryan The MAnhattan Octaves

713335

RICHARD RYAN (född 1974): "The Manhattan Octaves", signerad och numrerad 216/250, silkscreen, bladstorlek ca 34x48 cm

Kundcenter

Budhistorik (3 bud)

5440404
5439256
5438273

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.