Bordslampa Bergbom 1970-tal

713331

BORDSLAMPA, 1960/70-tal, Bergbom, orange, centralfot i metall och ovoid plastkupa, höjd 56 cm

Repor

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa Bergbom 1970-tal

Budhistorik (18 bud)
5440675
1 300
5440538
5430305
5428844
5430303

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.