Hans Richter litografi

713329

HANS RICHTER (1888-1976): Komposition, från serien "Sur une jambe", färglitografi, signerad, 66/100, bladmått ca 45x59 cm

Oramad, något gulnad, hörn med "skugga"

Rum 9, Vagga 2

Hans Richter litografi

Budhistorik (8 bud)
5440384
5440382
5440380
550
5440150
500
5440149
450

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.