Popkonst

713137

LITOGRAFIER, 2 st, pop-konst, signerade och daterade -71, numrerade 9/50 resp. 29/60, bildstrl 57x41 cm

Varav en smärre gulnad i nederkant

Konst, Nutida, Nutida

Tavelvagn 3

Popkonst

Budhistorik (18 bud)
5440424
2 800
5440305
2 600
5440422
2 600
5440305
2 400
5440127

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.