Pontus Carle oljemålning

713109

PONTUS CARLE (född 1955): Komposition, signerad och daterad Pontus Carle -82, olja på duk med bemålade applikationer, ca 33x42 cm

Fack 1

Pontus Carle oljemålning

Budhistorik (2 bud)

5440648
5433679

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.