Jan Naliwajko oljemålning

713085

JAN NALIWAJKO (född 1939): Komposition med kvinnofigur, signerad samt daterad J. Naliwajko 1999.5, olja på papper, bladmått ca 76x57 cm

Fack 54

Jan Naliwajko oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5439495
950
5439036
900
5428698
500
5428697

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.