Gucci väska Pebbled Leather New Jackie Large

712978

GUCCI, väska, "New Jackie", Pebbled Leather Large, i melerad brunt läder med spännen i gulmetall, dekor av fransar och bambu, en innerficka med dragkedja, avtagbar axelrem, märkt på etikett "GUCCI made in Italy" samt numrerad 218491 001998, 40 x 44 x 3 cm, tillhörande dustbag i original medföljer

Bruksslitage

Vintage Fashion

Monter 23

Budhistorik (19 bud)
5454092
1 900
5453752
1 800
5452624
1 600
5452620
5452619
1 400

Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.