Oidentifierad konstnär

712888

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, släde i vinterlandskap, signerad M Wennerberg, dat 93.

Konst, Äldre måleri

Fack 4

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (6 bud)
5451004
500
5440522
450
5451003
450
5440522
5451001

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.