Christoffer Johan Wallroth oljemålning

712815

CHRISTOFFER JOHAN WALLROTH (1841-1916): tillskriven: Insjölanskap, otydligt signerad och daterad olja på duk, ca 21x28 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 10

Budhistorik (16 bud)
5450991
5450982
5450990
5450982
900
5450988
850

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.