Gunnar Åberg oljemålning

712763

GUNNAR ÅBERG (1869-1894): Flickporträtt,
signerad och daterad Gunnar Åberg 91, olja på duk, ca 40x33 cm

Krackeleringar, hål

Konst, Äldre måleri

Fack 28

Gunnar Åberg oljemålning

Budhistorik (20 bud)
5451387
2 600
5451403
2 400
5451387
5451392
5451387
1 900

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.