Lennart Jirlow litografi

712759

LENNART JIRLOW (född 1936): Konstnär vid staffli, signerad L Jirlow, 315/380, blindstämpel Mourlot, färglitografi, 47x54 cm

Tavelvagn 3

Lennart Jirlow litografi

Budhistorik (6 bud)
5439898
5439910
1 400
5439898
1 300
5436015
5428400

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.