Emil Åberg oljemålning

712757

EMIL ÅBERG (1864-1940): "Gamla vännerna på promenad, rokokotiden", signerad E Åberg, olja på pannå, ca 41x50 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Emil Åberg oljemålning

Budhistorik (25 bud)
5451320
5451316
5451312
1 900
5451304
1 800
5451307
1 700

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.