Frans Wilhelm Odelmark

712744

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Klostermotiv med munkar, signerad F.W Odelmark, olja på duk, ca 53x71 cm

Rum 5

Frans Wilhelm Odelmark

Budhistorik (4 bud)

5439639
5439469
650
5438895
600
5438894

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.