Bordsur

712717

BORDSPENDYL, 1800-tal, Louis XVI stil, emaljerad urtavla, bronserad metall, dekor av puttis, höjd ca 51 cm, pendel finns

Skador, slitage, nyckel saknas

Klockor/Ur

Rum 7, Hylla 6

Bordsur

Budhistorik (19 bud)
5440469
2 600
5440152
2 400
5440383
5440152
5438756
1 900

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.