Ampel alabaster

712631

AMPEL, 1900-talets början, alabster, empirestil, skulpterad dekor, diameter ca 40 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre kantnagg

Belysning, Taklampor, Stopalo

Rum 1

Ampel alabaster

Budhistorik (12 bud)
5451123
5449443
5449443
5448506
950
5449442
950

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.