Karmstolar Kina

712626

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, Kina, asiatiskt träslag, dekor av pärlemor, sitthöjd ca 52 cm
PROVENIENS: Stopalo

Möbler, Stolar, Stopalo

Rum 3

Karmstolar Kina

Budhistorik (8 bud)
5449975
3 400
5446282
3 200
5443193
5446281
5443193
2 800

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.