Konsolbord sengustavianskt

712620

KONSOLBORD, segustavianskt, förgyllt, skiva i kalksten, skuren dekor och pastellage, infällda plaketter i stenimitation, fotplatta i bemålad porfyrimitation, höjd ca 86, 80x40 cm
PROVENIENS: Stopalo

Senare skiva, renoverat kompletterat, smärre ytskador, behova av limning

Möbler, Skåp, byråer, Stopalo

Linnégatan 21, Norrköping

Konsolbord sengustavianskt

Budhistorik (19 bud)
5451105
5 800
5451097
5 600
5451072
5 400
5451092
5 200
5451072
5 000

Slutpris SEK:
5 800
569 EUR, 632 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.