Spegellampett 1800-talets första hälft

712612

SPEGELLAMPETT, 1800-talets första hälft, för 2 ljus, fanérad i mahogny, ca 55x31 cm
PROVENIENS: Stopalo

Speglar, Stopalo

Budhistorik (17 bud)
5450480
1 900
5435708
1 800
5450096
1 800
5435708
5436750
1 400

Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.