Prakturna omkring 1900

712589

PRAKTURNA, med lock, omkring 1900, parian, genombruten, riktig dekor av blommor, höjd ca 110 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skador, lagningar, dekordelar saknas

Keramik/Porslin, Stopalo

Rum 3

Prakturna omkring 1900

Budhistorik (9 bud)
5451145
5451158
5451145
2 800
5451156
2 600
5451145
2 400

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.