Vas de Vez

712586

DE VEZ, vas, 1900-talets början, Frankrike, överfång i orange och blått, insjölandskap med båtar, märkt de Vez, höjd ca 25 cm
PROVENIENS: Stopalo

Nedslipad

Glas, Vaser, skålar, fat, Stopalo

Vas de Vez

Budhistorik (19 bud)
5449990
1 600
5449519
5449519
1 300
5448124
5439075

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.