Byrå

712361

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt, 3 lådor, fanér i mahogny, handtag och beslag i brons, skiva i kolmårdsmarmor, nyckel finns, höjd ca 82 samt 89x52

Några stöt och skarpmärken, bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå

Budhistorik (3 bud)

5440640
5433433
850
5432136

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.