Tissot herrarmbandsur.

 
 
 
Auktionsnr
712303
 
Beskrivning

TISSOT, armbandsur, stål, 1940-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 11022473, läderarmband med stålspänne (ej original), diameter ca 30 mm

Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman's Auction


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur
 
Visas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
Kundcenter
 
 
 
Tissot herrarmbandsur.
Klicka för att förstora bilden
 
Budhistorik (26 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
5456019
2019-12-15 18:27:54
1 900
5455916
2019-12-15 18:04:44
1 800
5455774
2019-12-15 17:26:21
1 700
5455914
2019-12-15 18:04:37
1 700
5455774
2019-12-15 17:26:21
1 600
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-12-15 kl 19:05
Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:
1 200
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK