Lage Lindell

712082

LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition, signerad L Lindell, numrerad 4/26, färgserigrafi, bladmått ca 49,5x69 cm

Tavelvagn 3

Lage Lindell

Budhistorik (3 bud)

5442093
5440607
5434163

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.