Kuutti Lavonen mjukgrundsetsning

711944

KUUTTI LAVONEN (född 1960) Ansikte, signerad samt daterad 1997, mjukgrundsetsning, 29/60, 10x7 cm

fuktskador

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
5440489
45
5436731
40
5432718
35
5425617
30

Slutpris EUR:
45
458 SEK, 50 USD
Utropspris EUR:
150