Anshelm Dahl oljemålning

711895

ANSHELM DAHL (1897-1964): Motiv med segelbåt, signerad samt daterad 1919, olja på duk, ca 49x76 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 32

Anshelm Dahl oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5439825
850
5439630
5439628
750
5439627
700
5438067
450

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.