Spegel gustaviansk stil

711798

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, ca 110 x 48,5 cm

Smärre slitage

Speglar

Hylla 4

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (30 bud)
5459085
2 800
5455622
2 600
5452628
2 400
5454868
5452628

Slutpris SEK:
2 800
275 EUR, 305 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.