Joan Miro efter skulptur

711781

JOAN MIRO (1893-1983): efter, "Arlequí Māscares", skulptur, papier mache och tyg, slutet av 1900-tal, stämplad, höjd med sockel ca 16 cm

Konst, Skulpturer

Joan Miro efter skulptur

Budhistorik (12 bud)
5439490
1 300
5439489
5439486
5439483
5439411
850

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.