Väggbord empirestil 1900-tal

711529

VÄGGBORD, empirestil, 1900-tal, mahogny, beslag av brons, skiva av marmor, höjd ca 74, 44x34 cm

Mindre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Väggbord empirestil 1900-tal

Budhistorik (13 bud)
5451198
5451197
3 800
5449901
3 600
5448679
3 400
5448678
3 200

Slutpris SEK:
393 EUR, 436 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.