Komod Frankrike empirestil 1800-/1900-tal

711525

KOMOD, Frankrike, empirestil, 1800-/1900-tal, mahogny, dekor av kolonner, skiva av marmor, beslag av mässing, höjd ca 78, 39x36 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (16 bud)
5451193
5451187
1 400
5451186
1 300
5451185
5451179

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.