Skåp Frankrike 1700-tal

711504

SKÅP, Frankrike, 1700-tal, skuren dekor, höjd 222, 160x60 cm

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Skåp Frankrike 1700-tal

Budhistorik (13 bud)
5451052
6 400
5451034
6 200
5450800
4 600
5450327
4 400
5450326
4 200

Slutpris SEK:
6 400
658 EUR, 749 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.