Fat Kina

711405

FAT, porslin, Kina, 1900-tal, röd glasyr, diam ca 21 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Fat Kina

Budhistorik (3 bud)

5451329
5446284
5438188

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.