Dockmöbler

711196

DOCKMÖBLER, 1900-talets början, bestående av pigtittare i masurbjörk, snedklaff, bord, 4 karmstolar, stol i rotting, soffa, 3 bord, 2 stolar med svarvade detaljer, olika skalor, dessutom medföljer häst och vagn i trä, rottingstolarnas höjd ca 29, pigtittaren 30 cm
PROVENIENS: Stopalo

Diverse skador, vagnen med skadat hjul

Leksaker, Diverse, Stopalo

Visas på begäran

Dockmöbler

Budhistorik (2 bud)

5450700
5450697

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.