Miniatyrer / leksaker

711177

MINIATYRER / LEKSAKER, omkring 1900-talets mitt, affärsattiraljer, höjd våg 10,5 cm

Slitage, några skador, ej fullt genomgånget

Diverse, Leksaker

Geijersgatan 14, Göteborg

Miniatyrer / leksaker

Budhistorik (13 bud)
5451153
850
5449637
5451152
5449637
750
5451150
700

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.