Ernst Hildebrand teckning

711157

ERNST HILDEBRAND, (1833-1924): Modellstudie, signerad samt daterad 1862, svart och vitkrita, ca 56x32 cm

Ojämna kanter, veck, slitage

Konst, Teckningar

Fack 34

Ernst Hildebrand teckning

Budhistorik (23 bud)
5438404
5 400
5439545
5 400
5438404
5 200
5438221
5 000
5438035
4 800

Slutpris SEK:
5 400
555 EUR, 632 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.