Dockskåpsmöbler olika tidsåldrar

711100

DOCKSKÅPSMÖBLER, 2 lådor, 1900-tal, olika skalor, olika tidsåldrar, trä, metall och plast
PROVENIENS: Stopalo

Diverse skador, delar saknas

Leksaker, Diverse, Stopalo

Budhistorik (11 bud)
5451244
750
5450930
700
5451242
700
5450930
650
5451232
600

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.