Axel Sjöberg akvarell

710920

AXEL SJÖBERG (1866-1950): "Kornåker i Jämtland", signerad och daterad axel Sjöberg 45, akvarell,ca 27x39 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 11

Axel Sjöberg akvarell

Budhistorik (2 bud)

5434435
500
5434433

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.