Läsbord 1900-tal

710834

LÄSBORD, 1900-talets andra hälft, teakfanér, stomme i metall, delvis svärtad, brickans mått ca 55 x 40 cm

Repor, märken

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Läsbord 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

5429127
5423201

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.