Parti Kina

710444

KINA, 5 delar, porslin, 1700-tal, kopp med fat höjd 5,5 cm, kanna 12,5 cm, tallrik dimater 23 cm, assiett diameter 16 cm, mindre hexagonalt fat diameter 11 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Parti Kina

Budhistorik (15 bud)
5411705
1 800
5408259
1 700
5408259
5411704
5408259

Slutpris SEK:
1 800
177 EUR, 196 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.