Stolar snarlika

710344

STOLAR, 9 st, snarrlika, 1900-talets början, delvis präglade sittsar sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Stolar snarlika

Budhistorik (58 bud)
5417494
11 000
5417486
10 500
5417481
10 000
5417480
9 800
5417477
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.