Severin Hansen soffbord

710227

SEVERIN HANSEN, soffbord, kakel av Nils Thorsson, "Baca mönster", Royal Copenhagen, höjd ca 50 cm, 70x45 cm

Smärre slitage, repor, fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Drottninggatan 36, Malmö

Severin Hansen soffbord

Budhistorik (3 bud)

5440531
5440485
5439343

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.