Läslampor 1-par

710224

LÄSLAMPOR, 1-par, slutet av 1900-talet, etikettmärkta Scan Gifts, Norge, stomme i mässing samt skärmar i grönfärgat glas, höjd ca 23 cm

Mikronagg vid insidan på en av skärmarna, EJ funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Läslampor 1-par

Budhistorik (25 bud)
5421088
5421099
5421088
1 900
5421092
1 800
5421088
1 700

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.