MINNENAS MAT Stadell August Dellert

710147

MINNENAS MAT, Stadell, August Dellert, signerad, numrerad 1/1, fotografi, 50x33 cm

Ändringar/tillägg
Visas endast online

Fotografi, Välgörenhet

Budhistorik (4 bud)

5417355
5417353
5411057
550
5405019
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.