MINNENAS MAT NASA Christer Fuglesang

710133

MINNENAS MAT, NASA, Christer Fuglesang, signerad, numrerad 1/1, fotografi, 50x33 cm

Ändringar/tillägg
Visas endast online

Fotografi, Välgörenhet

Budhistorik (10 bud)
5417327
6 000
5417405
5 800
5417327
2 800
5411224
2 600
5411224
2 400

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.